Sitemizde 71 kategoride toplam 4165 film bulunmaktadır.

Hayat Güzeldir – Life Is Beautiful Full İzle

HDPart1

HDPart2

Mega.Vid

Openload

Türkçe Altyazılı

Hayat Güzeldir - Life Is Beautiful Full İzle, 10.0 out of 10 based on 1 rating
3.661 kez izlendi.

IMDB:

22 Kasım 2015 tarihinde eklendi.

Filme puan verin.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (1 vote cast)

Filme Ait Diğer Bilgiler

Hayat Güzeldir – Life Is Beautiful Full İzle
İmdb Top 250 En iyi Filmler sırılamasında 66 sırada yer alan 7 dalda oscar`a aday olan ödül yağmuruna tturulmuş harika bir yapım. Hayatının ikinci baharını yaşayan garson Guido güzel karısı ve küçük oğlu ile birlikte işgalciler tarafından hücreye hapsedilirler. Canından çok sevdiği ailesini kurtarmak için türlü oyunlar sergileyen Guido sahtekarlık saltanatını göstermeye başlamıştır. 1997 yapımı film Juri ve izleyicisinden tam not alarak Dünya arşivlerindede yerini korumaktadır. Bu Oscarlı Filmi Türkçe Dublaj olarak sizlere sunuyor 720p Film izle Kalitesinde seyretme imkanı sağlıyoruz. İzlediğiniz filmlere yorum yapmayı unutmaınız. İyi seyirler dileriz.

Yorumlar

  1. diyarbakirli dedi ki:

    evet,her türlü zorluklar,olumsuzluklara ragmen Hayat yasamaya deger bir güzelliktir.hic düsünmeden bu filmi izleyin derim.

  2. diyarbakirli dedi ki:

    ey kätüler,vicdan,merhamet bilmezler,dini kin ve nefret olanlar ,sevgiden be haberler,evet hayat sizlere ragmen güzeldir.Bu film aldigi ödüller bir tarafa,bence hic düsünmeden izleyin derim,komedi,dram tam bir bas yapitlik bir film.Bas rolönde Italyan sinemasinin ünlü komedyenlerinden biri..Alt yazili izlerken keyfinden gecilmez…….